Jacqueline van Esch (50) werkt met veel liefde aan de verspreiding van Katholiek Nieuwsblad. Ze belt mensen die een proefabonnement hebben gehad en is het aanspreekpunt voor de promotie in parochies.
Jacqueline is geen onbekende bij KN. Al twee keer eerder werkte ze er, en zette onder meer de marketingafdeling op poten. Ze geniet van het contact met lezers, vertelt ze. “De mensen die ik na een proefabonnement bel, reageren vaak heel leuk. Soms komen er zelfs hele levensverhalen naar boven. Ik neem dan de tijd om te luisteren, dat kun je niet afkappen. Natuurlijk denken we ook commercieel, maar niet op het Amerikaanse af.”
Ze ziet veel mogelijkheden om het bereik van KN te vergroten, vertelt ze, onder meer door de promotie-acties in parochies die later dit jaar zullen beginnen. De reacties na proefabonnementen vindt ze veelbelovend. “Ik hoor vaak dat mensen vinden dat KN positief veranderd is. Dat stemt me hoopvol!”